10.11.2003

Doufám, že nás naši fans nenecháte ve štychu, pozvánka na ZUBR Rock fest do Kelče. The Korf vystoupí v 21.00. Doufám, že si s námi pěkně zaskáčete.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Chystá se další NU - HC - CROSS SIESTA v kouzelném klubu LA MUSICA v Klokočí u Hranic. Termín byl stanoven na 20.12.2003. Vystoupí mladé, kvalitní a nadějné kapely z celé ČR  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

21.10.2003

Mrkněte na super foto z akcí kde hrál The Korf s výbornými kapelami CRASHPOINT, HAZY DECAY.

ODKAZ na: 

nu-core siesta v OLOMOUCI 4.10.2003  http://xichty.fv.cz/www/akce.asp?ID=185

nu-core slet v Přerově RC ŠUPLIK 18.10.2003  http://xichty.fv.cz/www/akce.asp?ID=197

 Kapela CRASHPOINT: www.crashpoint.fv.cz

Kapela HAZY DECAY: www.hazydecay.fv.cz

Kapela DEAF 99: www.deaf99.wz.cz

 

2.9.2003

Pozvánka na koncert kapel 13.9.2003 do Klokočí u Hranic Klub LA MUSICA. Během večera zde vystoupí kapely pestrých hudebních žánrů, jako Nu- metal-oví FLOATING BRIDGE (Frýdek-Místek), H-Coreový DEAF 99 (Ostrava), Crossoverový THE KORF (Hranice), elektro-metaloví LIVE EVIL (Hranice) a host? Začátek akce 20,30 hod. Vstupné činí 60,-. Před začátkem akce a po skončení akce rockotéka. Jedná se o první HC-CROSS SESION v tomhle klubu. Přijděte podpořit mladé kapely a pořádně zapařit. Bude to stát za to.

 

23.7.2003

The Korf se připravuje na podzim natočit a vydat nové CD. Materiál by měl mít víc jak 13 kusů. Z větší části se bude jednat o zbrusu nové songy, které doplní věci známé z koncertních pódií.

V současné době je kapela na koncertním tažení, které překazilo i finální zpracování živého vystoupení z ledna 2003. Popravdě řečeno nám naše studiová nečinost nahrála a pár písní z živáku se objeví na na novém CD jako bonus. Choďte na koncerty, pište, užívejte si letních akcí a alkoholových dýchánků.

 

5.6.2003

Začíná nám letní sezóna a tím i letní festivaly. Bohužel se nám letos nepodařilo dostat na ty největší a nejznámější festy, ale i tak toho hraní bude požehnaně. Dostali jsme pozvání na spoustu regionálních festů po celé ČR a hodně se na ně těšíme.

Pozvánka na otevření nového RC klubu v Hranicích na Moravě, které se uskuteční v sobotu 14.6.2003 v Olympyi.  Máme tu čest být a zahrát si u zrodu tohoto klubu společně s kapelami HC3 (výborný hard core z Oder) a kapelou KOKA(metal jak má být z Karviné). Těšíme se na hojnou účast.

8.4.2003

The Korf  navázal užší spolupráci s kapelou JOLLY JOKER, po jejímž boku odehraje během dubna, května, června společné koncerty připravené na Moravě, jako předskokan. Nabídky si velice ceníme a těšíme se na spolupráci. Více info na odkazu Koncert.

 

31.3.2003

!!!! The Korf byl okraden !!!!

Vážení hudební přátelé, kapely, sólisté, redaktoři,fanoušci, majitelé klubů, hudebních bazarů, hudebnin, náhodní čtenáři, svědci

29.3.2003 odehrála kapela The KORF z Hranic na Moravě v pražském klubu Modrá Vopice na Žižkově, koncert s kapelou Alive. Po vydařeném koncertě v 2.00hod ráno jsme se vrátili do bytu na adresu ul. Sedlčanská, Praha 4 Michle, kde jsme přespali do nedělního rána. Při příchodu k autu v 12,15 hod jsme zjistili, že naše auto Peugeot  combi 306 tmavě modré barvy, který byl zaparkován takřka pod okny bytu, kde jsme spali je zcela vykraden. Krádež jsme nahlásili na policii ČR a po sečtení škod nás výlet do České metropole Prahy stál 75.000 Kč.

Škodu, kterou nám způsobili neznámí pachatelé není pro nás jen ztrátou finanční, ale i morální. V naší republice určitě nejsme první kapela, kterou potkala taková (životní facka), a určitě ne i poslední. 

Tímto vzkazem bych chtěl požádat všechny ty, kteří si jej přečtou o pomoc při alespoň náhodném nálezu, hledání našich ukradených věcí. Vím, že procento nálezu je velice nízké, ale naděje přece umírá poslední. 

Bazary, hudebniny, hudební překupníci a obchodníci dostane-li se aparát, věc podobná níže uvedenému popisu do vaší prodejny, kontaktujte policii ČR nebo nás na tel. 776/188 359, email: roman.studeny@email.cz  , www.thekorf.borec.cz. 

Za případný nález z níže uvedených věcí finanční odměna!

 Soupis ukradených věcí: 

Kytarové kombo potažené černou koženkou osazené 2*12“ repro eminence 75W vintage, zezadu otevřené šedá šňúra od zdroje, zesilovač v kombu byla kopie Messa Boogie Dual Rectifier 2 kanály ,50W, 2xEL 34, potenciometry jsou bez kolíků. Zesilovač byl vsazen do komba ze předu na 4 ks stříbrných šroubů křížových. Z vrchu komba jsou dvě větrací mřížky černé barvy. Ze předu jsou reproduktory zakryty ocelovou stříbrnou mříží z pleteného pletiva. Jelikož byl zesilovač dělaný na zakázku je to originál, který nemá podobnost s žádným jiným. Po stranách je osazen dvěma kovovými uchy černé barvy, rohy komba jsou černé plastové. Na kombu je ušitý obal z hnědé koženky po stranách potrhaný. 

Pedal board  v černém dřevěném kufříku na panty, osazený Kvakadlem GEORGE DENIS oranžové barvy, Chorus BOSS světle modré barvy, Digital DELAY, ECHO  IBANEZ stříbrné barvy. Efekty jsou propojené černými káblíky s rohovými jacky. 

BASS REPRO KEVIN osazeno 4*10“ repro. Bedna je černé barvy.

Zesilovač MARSHALL 800 JCM bass preamp.

Činely SABIAN  14“,16“,18“, hi-hat činely. Stojan na malý buben, kopák. Šlapka vše značky PEARL. Činely a paličky byli v hadrovém obalu strakaté barvy s nápisem modré barvy KORF. 

Tyto věci byli našim hudebním majetkem a proto Vám budeme zavázáni za každou informaci, která povede k nalezení.

 

24.3.2003

Pozvánka na koncert THE KORF 29.3.2003 do PRAHY, klub Modrá Vopice. Společně vystoupí pražská formace ALIVE.

23.3.2003

Info o turné ALLMETAL: Projekt metalového serveru ALLMETAL.cz, pod vedením organizátora celého turné Pavla Lišky běží už 3týdny na plné pecky. Kapely jsou výborné, atmosféra koncertů pěkně metalová. Do konce turné zbývá ještě pár koncertů, tak neváhejte a přijďte se podívat, stojí to za to. Musím říct, že po atmosféře a přátelských vztazích mezi kapelami se nám bude určitě stýskat. Tím to  úryvkem chci poděkovat všem kapelám, klubům a hlavně organizátorům tohoto turné, special thanks for Pavel Liška.

25.2.2003

Skupina The Korf je pozvaná jako host na křest 2 CD Karvinské kapely KOKA. Akce se koná 28.2.2003 v Obecním hostinci v Karviné. Kmotrem desky bude Roman IZARIÁŠ z DOGY. Na akci se hrozně těšíme!!! Přijděte taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

23.2.2003

Je to víc jak měsíc co jsem naposledy doplňoval informace o naší hudební existenci. Nic výrazného se nestalo ani nezměnilo. Odehráli jsme pár koncertíků a taky jsme stačili pěkně onemocnět. To zapříčinilo zrušení dvou koncertů, čímž se chci omluvit všem zklamaným fandům. Neúčast na koncertu v Prusech u Přerova bude nahrazena jiným termínem, který každopádně včas zveřejníme. Jinak mám pro Vás připravené informace o festivalu v Klokočí u Hranic, který odstartuje ALLMETAL tour. 

PLAKÁT:wpe5.jpg (84667 bytes)